لوازم دکوری چوبی

1400/05/30

چوب یکی از جذاب ترین موادی است که در ساخت اکثر لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. چوب به طور کلی برای ساخت اقلام مختلفی که در دکوراسیون داخلی و لوازم دکوری چوبی استفاده می شود. هم باعث زیبایی می شود و هم بسیار مقاوم است.


لوازم جانبی تزئینی چوبی


در واقع، استفاده از چوب در یک محیط باعث ایجاد حس طراوت و تازگی در آن محیط می شود و نشاط طبیعت را به افراد منتقل می کند. علاوه بر این، وجود لوازم دکوری چوبی در خانه، باعث می شود تا خانه شما را گرمتر و صمیمی تر نشان دهد.


در واقع، چوب را می توان به طرق مختلف در خانه استفاده کرد، به عنوان مثال، چوب را می توان به عنوان کفپوش و همچنین مبلمان و کابینت استفاده کرد.البته امروزه بیشتر وسائل خانه ی ما از چوب است و بسیار می تواند تاثیر گذار باشد همین الان اگر کمی به آن فکر کنید می توانید ببینید که چقدر از وسائل خانه را چوب تشکیل می دهد، بنابراین مگر می شود وجود چوب را در خانه برای تزئینات دکوراسیون نادیده گرفت. تمامی وسائل خانه از ریز و درشت از جنس چوب می تواند باشد حتی بسیاری از لوازم دکوری چوبی هم می توانید در خانه داشته باشید. پس نمی توان این مسئله را نادیده گرفت زیرا بسیار از عناصر تزئینی چوبی استفاده می شود، بنابراین از چوب به عنوان یکی از رایج ترین عناصر مورد استفاده در طراحی داخلی نام برده می شود.


همچنین چوب ها علاوه بر زیبایی و نوع کاربری شان بسیار مقاومت دارند و ویژگی های منحصربه فردی دارند :


1-نگهداری از آن‌ها بسیار ساده است

2-با گذشتزمان ارزشمندتر می‌شوند

3-قابل بازیافت هستند

4-حس آرامش‌ بخشی به افرادمی‌دهند

5-طرح چوب طبیعی جذابیت بصری دارد

6-با محیط ‌زیست سازگاری دارند

لوازم دکوری چوبی زبیا


کنسول چوبی


در واقع میزهای کنسول میزهایی هستند که نسبت به میزهای دیگر طول بیشتری دارند و نزدیک دیوارها قرار می گیرند. هنگام انتخاب لوازم دکوری چوبی، می توانید از کنسول های چوبی نیز استفاده کنید و وسایل تزئینی یا ارزشمند خود را روی آنها قرار دهید. همچنین می توانید از نوع کشو یا کمد استفاده کنید و لوازم جانبی خود را در کشوهای آنها قرار دهید.کاربرد دیگر کنسول ها این است که می توانید آنها را جلوی چیزی یا قسمتی از خانه قرار دهید که می خواهید مخفی باشد.


مثلا میخواهید پکیج های خانه تان را مخفی کنید می توانید این کار را انجام بدهید. گاهی اوقات طراحی برخی از کنسول ها بسیار ظریف و ساده است و از آنها برای تکمیل بخشی از دکوراسیون خانه استفاده می شود. افرادی که به عتیقه جات علاقه دارند و به دنبال لوازم جانبی آنتیک و ارزشمند هستند نیز می توانند از کنسول های چوبی آنتیک و ارزشمند به عنوان دکوراسیون چوبی استفاده کنند. لوازم جانبی از خانه خود استفاده کنید و با قرار دادن ظروف قدیمی با ارزش روی آن جلوه ای منحصر به فرد به منزل بدهید.


میز عسلی


تا چند سال پیش، هنگام خرید یک مجموعه مبلمان کامل برای دو تا سه نفر، یک میز کوچک علاوه بر یک میز بزرگ جلوی مبلمان، در این مجموعه کامل قرار می گرفت. همه میزها را نمی توان برای دیوارهای جلویی یا جانبی مبلمان استفاده کرد. زیرا بی دقتی در انتخاب مبلمان با توجه به فضای خانه، محیط را بسیار کوچک و زشت می کند. بنابراین، می توانید لوازم چوبی تزئینی را برای خانه خود انتخاب کنید. از میزهای کنار مبلمان چوبی استفاده کنید. با وکالا همراه باشید.


میز تلویزیون


تلویزیون های صفحه تخت مدرن را می توان روی میزهای چوبی عریض قرار داد و از تضاد بین فناوری مدرن خود و ظاهر چوبی کلاسیک لذت برد. یکی از وسایل چوبی که در هر خانه ای وجود دارد و جلوه خاصی به خانه می بخشد میز تلویزیون چوبی است. ما همچنین قفسه ها را طراحی می کنیم. ویژگی این لوازم جانبی تزئینی چوبی این است که با قرار دادن قفسه ها در کنار آنها، دیگر نیازی به خرید کتابخانه برای راهرو یا اتاق نشیمن خود ندارید و اگر خانه شما کوچک است، می توانید آنها را در قفسه ها قرار دهید. کتابها و سایر لوازم تزئینی خود را در کنار آن قرار دهید. با وکالا همراه باشید.


مبل و صندلی


امروزه مبلمان و صندلی به عنوان یک ابزار مهم و اساسی در طراحی نقش مهمی ایفا می کند. که طرح های مختلف از آن تأثیر به سزایی بر زیبایی و تنوع فضای داخلی خانه برای ساکنین خانه دارد.همین تغییرات هم می توانند بسیار بر روحیه ی شما تاثیر گذار باشند. شما می توانید تغییرات زیادی در خانه با ست مبل و صندلی ایجاد کنید و با هر چیزی آن را ست کنید. واقعا مبلمان بسیار در دکوراسیون مهم هستند، چه رنگ چه نوع آن می تواند بسیار زیبا باشد.


درواقع مبلمان روح تازه ای به فضای مورد نظر شما ببخشد. مبلمان می توانند اتاق را زیباترو راحت تر کنند، همچنین می توانند فضای خانه را از حالت تکراری و خسته کننده دربیاورند. از انواع مبلمان چوبی می توان به سبک کلاسیک و مدرن مبل اسپرت و مبل چستر اشاره کرد که هر کدام از این مبل ها برای سلیقه ی خاص شما برای ست کردن با دیگر اشیا خانه استفاده می شوند.


آباژور


اکثر ما با آباژورهای تزئینی با پایه های طلایی آشنا هستیم که به خوبی با دکوراسیون کلاسیک هماهنگ می شوند. اما ما می توانیم از انواع صفحه های چوبی در خانه خود استفاده کنیم. این صفحه نمایش ها در دو صفحه و سقف و کف موجود هستند و هماهنگی بسیار خوبی دارند. خانه شما با سایر لوازم چوبی تزئینی را زینت می دهند. با وکالا همراه باشید.


شلف چوبی


قفسه ها در اصل یک تکه چوب هستند که به دیوار چسبانده می شوند و وسایل را می توان روی هم چید. خاصیت شلف ها در مقایسه با قفسه های چوبی این است که کل سطح دیوار را اشغال نمی کنند و فضای مورد استفاده را کاهش نمی دهند. لوازم جانبی تزئینی چوبی را می توان در آشپزخانه و اتاق نشیمن و همچنین در اتاق خواب، توالت و حمام برای قرار دادن لوازم جانبی ویژه این محیط استفاده کرد.